Wednesday, November 25, 2015

FASHION INSPIRATION: 6 WINTER PARTY OUTFITS

Už jen pár dní a budou tu Vánoce! Neuvěřitelné, jak rychle to uběhlo, že? Kromě adventu je tu však i sezóna předvánočních večírků a na těch je třeba se blýsknout! Doslova! Proto jsem si pro vás připravila pár inspirativních outfitů, v nichž rozhodně zazáříte!

CHRISTMAS MIRACLE

České Vánoce jsou v posledních letech na blátě, což mě inspirovalo právě k této šedo-černo-zlaté kombinaci. Konkrétně tyto šedé šaty mne okouzlily svou barvou i střihem. Velmi střízlivá barva zimní oblohy získává díky střihu nádech romantiky a nutí mne myslet na všechny ty vánoční pohádky, které co nevidět začnou zaplavovat televizní obrazovky. Šaty pak dokonale oživí černé sáčko se třpytivou výšivkou a kabelka ve stejné kombinaci. Lodičky pak už mohou být naprosto jednoduché, aby nerušily jiné detaily.
CINDERELLA STORY

Pro ty z vás, které se nebojí být vidět, je tu outfit hodný pohádkové Popelky. Šaty působí jako padlý kus oblohy, který se ovinul kolem obyčejné dívky, jež se záhy promění v princeznu. Třpytivé "sandálky" doladí detail na pásku šatů a vlnitý kožíšek dokáže pohádkově zahřát!

DEVIL'S IN DETAILS

Ďábel se skrývá v detailech, to je starý známý fakt. A jelikož ne každý prahne po pohádkovém looku, sestavila jsem i jednodušší varianty. Konkrétně tahle ve mně evokuje zasněžený vánoční stromeček někde na náměstí. Sukně jako stromek, bílá blůzka jako sníh a zlaté doplňky symbolizující ozdoby. Boty a kabelku v matné černé barvě jsem zvolila, aby doladily, ale nijak nerušily ostatní prvky.
FALLEN SNOWFLAKE

V bílé krajkové halence budete vypadat jako sněhové vločky. Konkrétně tento kousek má na sobě lesklé kamínky, které dojem umocní lehkým třpytem. Doplníte-li halenku jen černými kousky, úžasně vynikne! 


MIDNIGHT SURPRISE

Další jednoduchý a decentní outfit zároveň je tohle modré půlnoční překvapení. Modré sako a lodičky oživí černou klasiku, kdežto stříbrný náramek společně s detaily na topu navodí iluzi oblohy poseté hvězdami. Ostatně - co je na noci hezčí než hvězdy?


SPARKLING INNOCENCE

Na závěr trocha nevinnosti a v tomhle směru je světle růžová nikdy nezklame. Aby ale outfit nepůsobil příliš krotce, dominuje mu třpytivá sukně, jíž s topem skvěle propojuje stříbrný řetízek.


Zalíbil se vám některý konkrétní kousek? Všechny je najdete na stránkách ESPRIT.

2 comments:

  1. Replies
    1. Díky, jsem ráda, že se líbí a doufám, že bude skutečně inspirovat!

      Delete